Dodavatelé

Žádný dodavatel

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Pro

5 346 Kč
Vč. DPH
51035
Počet
Poslední kusy skladem

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Pro

Xiaomi Mi Air Purifier Pro je vyvrcholením nejnovější technologie čištění vzduchu. Přesný laserový senzor detekuje i ty nejmenší nečistoty a vynikající účinnost CADR 500 m 3 / h zajišťuje přístup k čerstvému vzduchu v rozsahu až 60 m 2 . Moderní OLED displej s mobilní aplikací zaručuje maximální pohodlí při používání.

  • Vysoké pokrytí a vynikající možnosti čištění.
  • Je vybaven pokročilým systémem stlačeného vzduchu, který umožňuje jeho výměnu v místnosti 8krát za hodinu. To znamená, že vzduch prochází čističem každých 7,5 minuty. Mi Air Purifier Pro má 360stupňový systém sání vzduchu. Pohlcuje nezdravé nečistoty, jako je kapalina nebo částice PM2,5, a vydává čistý vzduch. Tento čistič vzduchu funguje tak dobře, že budete chtít zůstat ve svém vnitřním lese.
  • Funguje velmi tiše, takže jej můžete používat v noci, aniž byste rušili sen - tajemství spočívá ve vylepšené konstrukci filtru. Axiální ventilátor a vzduchový kanál byly zkombinovány, což nejen pomohlo snížit hluk, ale také zajistilo plynulejší a silnější proudění vzduchu.
  • Mi Air Purifier Pro používá třístupňový filtrační proces, protože účinné odstranění choroboplodných zárodků nelze provést v jediném kroku. Toto zařízení je schopno absorbovat jakékoli škodlivé částice, jako jsou vlasy, pyl, prach a mnohem nebezpečnější alergeny, jako jsou molekuly PM2,5 nebo formaldehyd.
  • První stupeň filtrace zahrnuje zachycení velkých částic, jako jsou lidské vlasy a prach. Mřížka je vyrobena z PET, díky čemuž je odolná vůči kyselinám a olejům.
  • Filtr vyrobený společností TOREY zabírá během druhého stupně filtrace. To umožňuje neutralizovat nečistoty menší než mikrony, jako je PM2,5, které představují vážný problém. Má malý odpor vzduchu, prakticky žádný hluk, takže je ideální pro noční práci.
  • Uhlíkový filtr dokonale odstraňuje nepříjemný zápach. Můžete si dát do kuchyně a zbavit se nepříjemných pachů.
51035
2 ks